Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Jusu pomegiai

Go down 
AutoriusPranešimas
Carlisle
One Love
Carlisle


Pranešimų skaičius : 254
Join date : 2009-07-09
Age : 384
Miestas : Forks

Jusu pomegiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Jusu pomegiai   Jusu pomegiai Icon_minitimeKv. 07 09, 2009 9:45 am

Rasykit kas jums patinka. Jusu pomegius, o gal ir hobius.
Atgal į viršų Go down
https://bellaedward.forumlt.com
Sve?ias
Svečias




Jusu pomegiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu pomegiai   Jusu pomegiai Icon_minitimeŠt. 07 11, 2009 11:48 am

mano pomegis yra dainuoti ir sokti nes man sitas pomegis sukelia dziaugsmo sunny
Atgal į viršų Go down
Carlisle
One Love
Carlisle


Pranešimų skaičius : 254
Join date : 2009-07-09
Age : 384
Miestas : Forks

Jusu pomegiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu pomegiai   Jusu pomegiai Icon_minitimeSk. 07 12, 2009 2:10 pm

Mano pomegiai/hobiai yra keliauti, kartais zvejoti, zaisti krepsini , skaityti knygas, ziureti filimus, klausytis muzikos, groti fortepijonu ir gitara.
Atgal į viršų Go down
https://bellaedward.forumlt.com
Sve?ias
Svečias




Jusu pomegiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu pomegiai   Jusu pomegiai Icon_minitimeSk. 07 12, 2009 7:42 pm

Bella Cullen rašo:
mano pomegis yra dainuoti ir sokti nes man sitas pomegis sukelia dziaugsmo sunny
ir dar skaititi knygas as labai daug knygu esu perskaicius ir dar labai patinka gamta
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Jusu pomegiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu pomegiai   Jusu pomegiai Icon_minitimeSk. 10 11, 2009 1:45 pm

piešti, klausytis muzikos, kurti įvairus niekučius,žiūrėti filmus, šeip nežiūriu serijalų, bet liežuvautoja išimtis Very Happy
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Jusu pomegiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jusu pomegiai   Jusu pomegiai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Jusu pomegiai
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Jusu sugebejimai
» Jusu pasiulymai
» Jusu rangas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Apie Twilight :: Your first forum-
Pereiti į: